Intencje modlitewne na miesiąc wrzesień

Intencja ewangelizacyjna: Aby młodzież na kontynencie afrykańskim miała dostęp do edukacji i pracy we własnej ojczyźnie.

Diecezjalna intencja różańcowa: Aby katecheci byli w swoim życiu świadkami wiary, którą głoszą.

Parafialne intencje:

- o błogosławieństwo Boże dla wszystkich uczniów z naszej parafii,

- o odpowiednią pogodę, urodzaje i błogosławieństwo w pracach na roli,

- w intencji naszej Ojczyzny, Prezydenta oraz Rządu, posłów i senatorów,

- o nowe powołania z naszej parafii do zakonów żeńskich jak i do kapłaństwa i na braci zakonnych,

- o potrzebne łaski Ducha Świętego w podejmowaniu codziennych decyzji,

- o łaskę zdrowia dla wszystkich chorych parafian,

- o  częste czytanie Pisma Świętego w naszych rodzinach.

 

STRONA GŁÓWNA

NIEDZIELA 19 sierpnia 2018 roku

* Dzisiaj obchodzimy Rocznicę Poświęcenia naszego kościoła. Dokładna data tego wydarzenia to    25  sierpnia, ale możemy ją obchodzić w niedzielę najbliższą tej daty. Jednak 26 sierpnia jest odpust  dlatego  rocznicę poświecenia, czyli konsekracji naszej świątyni obchodzimy dzisiaj.

* Dzisiaj o godz. 15:00 Nieszpory, modlimy się o trzeźwość w rodzinach naszej parafii. Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian.

* W piątek święto św. Bartłomieja, Apostoła, a za tydzień w niedzielę, Uroczystość NMP Częstochowskiej. W naszej Parafii  w najbliższą niedzielę odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia. Msze św. o godz. 8:00  i suma z procesją o 11:00. Zapraszamy na sumę wszystkich parafian, prosimy o asystę OSP, Straż Grobową, o przybycie w strojach regionalnych  KGW, Zespół OLSZYNKA,  zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów jaki chłopców do dzwonienia.

* Spowiedź przed Odpustem w piątek i w sobotę od 17:30  do  18:00

* Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kościół. Za tydzień prosimy następne rodziny  z Biedaczowa.

* W najbliższą niedzielę 26 sierpnia o godz. 20:00 zapraszamy na przedstawienie pt. „Flet zaczarowany”  przygotowane przez Teatr Plenerowy przy Domu Kultury w Biedaczowie.  Przedstawienie przygotowane w ramach programu „Zapobieganie patologiom wśród dzieci i młodzieży w Gminie Leżajsk” realizowanego przez Parafię w Gwizdowie i Ośrodek Kultury w Biedaczowie, przy finansowym wsparciu Wójta Gminy pana Krzysztofa Sobejko.