Ogłoszenia parafialne

NIEDZIELA 1 grudnia 2019 roku

* Rozpoczyna się Adwent i nowy rok duszpasterski, przeżywany pod hasłem „Wielka tajemnica wiary". Dzisiaj po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i zmiana tajemnic różańcowych

 * Dzisiaj o godz. 15:00 tak jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca nabożeństwo różańcowe ofiarowane za parafię o dobre przeżycie Adwentu przez wszystkich parafian. Natomiast wcześniej o 13:30 spotkanie Akcji Katolickiej. Po nabożeństwie spotkanie z młodzieżą VI, VII i VIII klasy szkoły podstawowej.

* We wszystkie dni Adwentu zaczynając od jutra, z wyjątkiem niedziel i uroczystości będzie  sprawowana Msza św. o Matce Bożej zwana roratnią o godz. 17:30. Zapraszamy wszystkich parafian. Przed Mszą św. śpiewane będą Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

* W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek i sobota miesiąca. Spowiedź we czwartek od 17:00 do 17:30 a w piątek od 16:30 do 17:30. W piątek o 7:00 Msza św. następnie odwiedziny chorych w domach. W sobotę o 17:00 Nowenna a potem Msza św.

* Za tydzień dzień solidarności z kościołami na Wschodzie, zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc tym Kościołom.

* Po Mszy św. można nabyć czasopisma katolickie, serdecznie polecamy. Przed wyjściem są wyłożone kartki do zapisu na prenumeratę czasopism na 2019 r. Nie trzeba na razie nic opłacać, musimy do 15 grudnia podać ilość poszczególnych tytułów.

* Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kościół. Za tydzień prosimy następne rodziny z Biedaczowa.

* Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu, natomiast w najbliższą niedzielę składka na potrzeby naszej parafii.

* W zakrystii są już Wigilijne świece, ofiara to co najmniej 7 zł.

* W najbliższą sobotę 7 grudnia ministranci będą roznosić po naszej parafii opłatki wigilijne, ofiara przeznaczona na Pana Organistę i Pana kościelnego.

* W czwartek 5 grudnia po roratach w kościele spotkanie ze św. Mikołajem.