Ogłoszenia parafialne

NIEDZIELA 11 lipca 2021 roku

* Dzisiaj po Mszach świętych zbiórka ofiar do puszek na misje w Burudnii. Ofiarę tę przekażemy na ręce naszej Siostry Karoliny, która już niedługo wraca do Burundii.

* Dzisiaj o 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Nieszpory. Serdecznie zapraszamy, modlimy się w intencji dziękczynnej za naszą parafię i o ustanie pandemii.

* W sobotę 17 lipca zapraszamy wszystkich parafian na godz. 17:00. Mszy św. dziękczynnej za 50 lat naszej Parafii będzie przewodniczył ks. abp Adam Szal. Po Mszy św. procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła.

* W najbliższą niedzielę wypada dokładnie 50 rocznica odprawienia Mszy św. przez ks. Szymona Nosala pierwszego proboszcza. Zapraszamy wszystkich na sumę o 10:30. Jest to również dzień imienin ks. Szymona.

* Różaniec w tym tygodniu prowadzi Róża pw. św. Agnieszki.

* Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę. Za tydzień do sprzątania kościoła prosimy następne rodziny z Gwizdowa-Podlasu i Wólki Grodziskiej.

* Składam serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na prace remontowe ogrodzenia wokół plebanii i prace remontowe przy plebanii i proszę o modlitwy by przebiegały one z Bożym błogosławieństwem.