Ogłoszenia parafialne

NIEDZIELA 29 listopada 2020 roku

* Rozpoczyna się Adwent i nowy rok duszpasterski, przeżywany pod hasłemZgromadzeni na świętej wieczerzy".

* Dzisiaj o 15:00 Nieszpory za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach.

* We wszystkie dni Adwentu zaczynając od jutra, z wyjątkiem niedziel i uroczystości będzie sprawowana Msza św. o Matce Bożej  zwana roratnią o godz. 17:30. Zapraszamy wszystkich parafian. Przed Mszą św. o 17:00 śpiewane będą Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

* W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź we czwartek od 17:00 do 17:30 a w piątek od 16:30 do 17:30. W piątek o 7:00 Msza św. następnie odwiedziny chorych w domach. W sobotę o 16:30 Godzinki, o 17:00 Nowenna a potem Msza św.

* W najbliższą niedzielę po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.

* Za tydzień dzień solidarności z kościołami na Wschodzie, zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc tym Kościołom. Natomiast składka na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

* Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kościół, w tym tygodniu prosimy następne rodziny z Giedlarowej.

* W tym roku prosimy aby ofiary na utrzymanie cmentarza ( 3 zł na miesiąc od rodziny- domu) składać w podpisanych kopertach na tacę.

 * Od wtorku, czyli pierwszego grudnia w zakrystii będą opłatki, a na kościele świece Wigilijne Dzieło Pomocy dzieciom, ofiara za świecę co najmniej 7 zł.

* Bóg zapłać za ofiary na inwestycje w naszym kościele, prosimy o modlitwy by te prace przebiegały z Bożym błogosławieństwem.