NIEDZIELA 22 marca 2020 roku

* Dzisiaj o godz. 15:00 Gorzkie Żale bez kazania po Gorzkich Żalach Msza św.O godz. 17:30 będzie jeszcze jedna Msza św. recytowana.

* W tym tygodniu Droga Krzyżowa odprawiana indywidualnie w dowolny dzieńtygodnia. Kościół otwarty od 7:00 do zakończenia Mszy św. o 17:30

* Za udział w Drodze Krzyżowej, Gorzkich Żalach i w piątki Wielkiego Postu za odmówienie po Komunii Świętej przed wizerunkiem Ukrzyżowanego modlitwy :„Oto ja dobry i najsłodszy Jezu" można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

* W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci. Są wyłożone deklaracje na Adopcję Poczętego Dziecka. W środę na Mszy św.składamy je w kościele, bo od środy zaczynamy modlitwę za poczęte dziecko.

* W czwartek 26 marca Świętego Dobrego Łotra – patrona archidiecezji przemyskiej. W modlitwach polecamy całą nasza archidiecezję.

* Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kościół. Za tydzień prosimynastępne rodziny z Biedaczowa.

* Bóg zapłać za ofiary na inwestycje w naszym kościele, prosimy o modlitwy by te zaplanowane pracy przebiegały z Bożym błogosławieństwem.

* Są paschaliki i baranki po 8 zł, ofiara za paschaliki i baranki na CARITAS.