NIEDZIELA 29 marca 2020 roku

* Dzisiaj o godz. 15:00 Gorzkie Żale bez kazania po Gorzkich Żalach Msza św. O godz. 17:30 będzie jeszcze jedna Msza św. recytowana.

* W tym tygodniu Droga Krzyżowa odprawiana indywidualnie w dowolny dzień tygodnia. Kościół otwarty od 7:00 do zakończenia Mszy św. o 18:00

* Od poniedziałku do soboty codziennie Msze św. o godz. 7:00 odprawiane przez ks. proboszcza; o 12:00 z modlitwą Anioł Pański, ta Msza św. w intencji: O miłosierdzie Boże i ustanie pandemii koronawirusa; o 15:00 z Koronką do Miłosierdzia Bożego odprawiane przez ks. Leszka i o 18:00 odprawiane przez ks. Szymona

* Za udział w Drodze Krzyżowej, Gorzkich Żalach i w piątki Wielkiego Postu za odmówienie po Komunii Świętej przed wizerunkiem Ukrzyżowanego modlitwy : „Oto ja dobry i najsłodszy Jezu" można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

* W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W sobotę o 17:30 Nowenna a potem Msza św. W pierwszy czwartek i piątek dyżur w konfesjonale dla tych, którzy chcą

skorzystać z sakramentu pokuty od godz. 10:30 do 18:00 z przerwami na Msze św.o 12:00 i 15:00. Jeśli chodzi o komunie św. dla chorych to jak było w zarządzeniu tylko w niebezpieczeństwie śmierci lub na konkretne życzenie chorego.Od poniedziałku do czwartku można zgłaszać telefonicznie od 19:00 do 20:00 lub dzisiaj w zakrystii.

* W najbliższą niedzielę Niedzielę palmową na sumie o 10:30 błogosławieństwo palm. Po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu a zmiana tajemnic różańcowych w następnym miesiącu.

* Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kościół. Za tydzień prosimy następne rodziny z Biedaczowa.

* Bóg zapłać za ofiary na inwestycje w naszym kościele, prosimy o modlitwy by te zaplanowane pracy przebiegały z Bożym błogosławieństwem.

* Są paschaliki i baranki po 8 zł, ofiara za paschaliki i baranki na CARITAS.