NIEDZIELA 5 kwietnia 2020 roku

 

* Dzisiaj o godz. 15:00 Gorzkie Żale bez kazania po Gorzkich Żalach Msza św.

O godz. 18:00 będzie jeszcze jedna Msza św. recytowana.

* W tym tygodniu Droga Krzyżowa odprawiana indywidualnie w dowolny dzień

tygodnia. Kościół otwarty od 7:00 do zakończenia Mszy św. o 18:00

* Od poniedziałku do środy codziennie Msze św. o godz. 7:00 odprawiane przez ks.

proboszcza; o 12:00 z modlitwą Anioł Pański, ta Msza św. w intencji: O miłosierdzie Boże i ustanie pandemii koronawirusa; o 15:00 z Koronką do Miłosierdzia Bożego odprawiane przez ks. Leszka i o 18:00 odprawiane przez ks. Szymona

* Wielki Czwartek, O godz. 18:00 Msza św. Po Mszy św. nie ma przeniesienia Najświętszego Sakramentu do Ciemnicy. Nie ma tez adoracji.

* Wielki Piątek, kościół otwarty dla prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu od 7.00 do 18:00. W ciągu dnia prosimy o prywatnie odprawienie Drogi Krzyżowej. Liturgia Wielkiego Piątku rozpocznie się o godz. 18:00, po liturgii przeniesienie Najświętszego sakramentu do symbolicznego Grobu. Adoracja do 21:00. W tym roku przy adoracji krzyża nie wolno całować i dotykać krzyża, mamy tylko uczynić skłon głowy przed krzyżem.

* Wielka Sobota. Nie ma błogosławienia pokarmów na stół wielkanocny. Dokonają tego rano w niedzielę przed uroczystym śniadaniem ojcowie rodzin lub ci, którzy będą przewodniczyli modlitwom przy stole. Wieczorem Liturgia w kościele o godz. 18:00 rozpocznie się od błogosławieństwa Paschału, nie ma poświęcenia ognia. Przynosimy ze świece.

* W najbliższą niedzielę Niedzielę Zmartwychwstania nie ma procesji. Rano o 6:00 Msza św. po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwy nowenny przed Niedzielą Miłosierdzia i odśpiewamy hymn Ciebie Boga wysławiamy. Będą jeszcze Msze o 10:30 i 15:00 i 18:00

* Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kościół. Za tydzień prosimy

następne rodziny z Biedaczowa.

* Bóg zapłać za ofiary na inwestycje w naszym kościele, prosimy o modlitwy by te zaplanowane pracy przebiegały z Bożym błogosławieństwem.