NIEDZIELA 12 kwietnia 2020 roku

 

UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

* Rozpoczynamy tzw. biały tydzień – Oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pana Jezusa na cały tydzień, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dzisiaj możemy zyskać odpust zupełny za przyjęcie w pobożnym usposobieniu przez radio lub telewizję błogosławieństwa papieskiego „Urbi et Orbi"

* Dzisiaj o 6:00 Msza św., po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu,modlitwy z Nowenny przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego i odśpiewamy hymn Ciebie Boga wysławiamy. Będą jeszcze Msze o 10:30 i 15:00 i 18:00.

* Jutro w Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o godz. 8:00 ; 10:30 15:00 i 18:00.Nie będzie procesji na cmentarz,

* Do soboty włącznie, każdego dnia po Mszy św. o 18:00 Nowenna  przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego.

* W najbliższą niedzielę, Niedzielę Miłosierdzia Bożego która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia i dlatego po Mszach św. zbiórka do puszek na „CARITAS". Msze św. o 8:00 ; 10:30. O godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i odśpiewamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego i następnie Msza św., będzie jeszcze Msza św. o godz. 18:00

* Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kościół. Za tydzień prosimy następne rodziny z Biedaczowa.

* Bóg zapłać za ofiary na inwestycje w naszym kościele, prosimy o modlitwy by tezaplanowane pracy przebiegały z Bożym błogosławieństwem.