UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI 1 STYCZNIA 2021 roku

* Dzisiaj, 1 stycznia, Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi – dzień modlitw o pokój na świecie. Msze św. o 8:00 i 10:30 Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, z racji I Piątku miesiąca odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa, Akt Oddania i odśpiewamy hymn „O Stworzycielu Duchu przyjdź" – za publiczne odmówienie lub odśpiewanie tego hymnu zyskać możemy odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Po południu nie będzie Nieszporów.

* Składka z 1 stycznia przeznaczona jest na koszty ogrzewania kościoła, jeżeli ktoś nie może wtedy złożyć ofiary, może to zrobić w innym czasie składając ofiarę w kopercie z podpisem „na ogrzewanie".

* Dzisiaj pierwszy piątek miesiąca, a jutro pierwsza sobota miesiąca. Ponieważ I piątek wypada dzisiaj w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi dlatego odwiedziny chorych i starszych w domach będą w sobotę 2 stycznia od godz. 8:00. W sobotę 2 stycznia po południu o 17:00 Nowenna i potem Msza św.

* W najbliższą niedzielę po Mszach św. Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Po południu o 15:00 jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca nabożeństwo różańcowe.

* Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

* Spotkania z racji kolędy dopiero w poniedziałek 4 stycznia i we wtorek 5 stycznia.