ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
w czasie TRIDUUM PASCHALNEGO w r. 2021
|
W. Czwartek:
|
godz.: 18.00
|
- Msza św. Wieczerzy Pańskiej
|
|
|
do godz. 21.00
|
- Parafialny Oddział Akcji Katolickiej
|
|
|
21.00 -22.00
|
- Indywidualna dla wszystkich parafian
|
|
W. Piątek:
|
adoracja
|
Pana Jezusa w Ciemnicy
|
|
|
7.00 - 8.00
|
- róża p. w. św. Antoniego
|
|
|
8.00 - 9.00
|
- róża p. w. św. Piotra
|
|
|
9.00 -10.00
|
- róża p. w. św. Wojciecha
|
|
|
10.00 -11.00
|
- róża p. w. św. Józefa
|
|
|
11.00 -12.00
|
- róża p. w. św. Jadwigi
|
|
|
12.00 -13.00
|
- róża p. w. Matki Bożej Częstochowskiej
|
|
|
13.00 -14.00
|
- róża p. w. Matki Bożej Ostrobramskiej
|
|
|
14.00 -15.00
|
- uczniowie z VI, VII. i VIII klasy
|
|
|
godz. 15.00
|
- Droga Krzyżowa dla małych dzieci włącznie do klasy III
|
|
|
15.30 -16.00
|
- uczniowie z IV, V, klasy
|
|
|
16.00 -17.00
|
- róża p. w. bł. Bronisławy
|
|
|
17.00 -18.00
|
- indywidualna w ciszy
|
|
|
godz. 18.00
|
- Droga Krzyżowa i liturgia
Wielkopiątkowa
|
|
|
do godz. 21.00
|
- indywidualna w ciszy
|
|
|
21.00 -22.00
|
- Młodzież ze szkół średnich
|
|
|
22.00 -23.00
|
- róża p. w. św. Anny
|
|
|
23.00 -24.00
|
- Domowy Kościół
|
|
W. Sobota:
|
0.00 - 1.00
|
- czas adoracji dla wszystkich
|
|
|
1.00 - 2.00
|
- róża p. w. Matki Kościoła
|
|
|
2.00 - 3.00
|
- róża p. w. św. Jadwigi
|
|
|
3.00 - 4.00
|
- róża p. w. św. Agnieszki
|
|
|
4.00 - 5.00
|
- róża p. w. św. Katarzyny
|
|
|
5.00 - 6.00
|
- róża p. w. św. Łucji
|
|
|
6.00 - 7.00
|
- róża p. w. św. Teresy
|
|
|
7.00 - 8.00
|
- róża p. w. św. Weroniki
|
|
|
8.00 - 9.00
|
- róża p. w. św. Barbary
|
|
|
9.30 -10.00
|
- indywidualna w ciszy
|
|
|
10.00 -11.00
|
- róża p. w. św. Elżbiety
|
|
|
11.00 -12.00
|
- róża p. w. Matki Bożej Ostrobramskiej
|
|
|
12.00 -13.00
|
- ojcowie dzieci i młodzieży szkolnej
|
|
|
13.00 -14.00
|
- młodzież pozaszkolna
|
|
|
14.00 -15.00
|
- róża p. w. św. Józefa
|
|
|
15.00 -16.00
|
- róża p. w. św. Magdaleny
|
|
|
16.00 -17.00
|
- róża p. w. M. B. Częstochowskiej
|
|
|
17.00 -18.00
|
- róża p. w. św. Cecylii
|
|
|
18:00 -19:00
|
- indywidualna
|
Liturgia Wigilii Paschalnej rozpoczyna się o godzinie 19.00
Rezurekcja w niedzielę rano o 6.00, zaś suma o 10.30
* Dzisiaj, 1 stycznia, Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi – dzień modlitw o pokój na świecie. Msze św. o 8:00 i 10:30 Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, z racji I Piątku miesiąca odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa, Akt Oddania i odśpiewamy hymn „O Stworzycielu Duchu przyjdź" – za publiczne odmówienie lub odśpiewanie tego hymnu zyskać możemy odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Po południu nie będzie Nieszporów.
* Składka z 1 stycznia przeznaczona jest na koszty ogrzewania kościoła, jeżeli ktoś nie może wtedy złożyć ofiary, może to zrobić w innym czasie składając ofiarę w kopercie z podpisem „na ogrzewanie".
* Dzisiaj pierwszy piątek miesiąca, a jutro pierwsza sobota miesiąca. Ponieważ I piątek wypada dzisiaj w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi dlatego odwiedziny chorych i starszych w domach będą w sobotę 2 stycznia od godz. 8:00. W sobotę 2 stycznia po południu o 17:00 Nowenna i potem Msza św.
* W najbliższą niedzielę po Mszach św. Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Po południu o 15:00 jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca nabożeństwo różańcowe.
* Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
* Spotkania z racji kolędy dopiero w poniedziałek 4 stycznia i we wtorek 5 stycznia.